Kopec - běžecké sdružení
Běžec dne
Jan Rejmon

z klubu ŠSK Újezd nad Lesy, rok narození 1984


Nejlepší výsledky:
1999 2.místo Junioři

   Běžec dne je vybírán náhodně. Jedinou podmínkou pro výběr je umístění do 3 místa v lize, v jakémkoliv ročníku a jakékoliv kategorii. Počítá se i s aktuálním stavem ligy, stačí být tedy i průběžně do 3 místa. Historii Běžců dne za posledních 30 dní je možno si prohlédnout zde
Kniha hostů
Líbí se Vám tato stránka? Nebo naopak jste zhrozeni? Nevadí! Můžete nám zde nechat svůj názor nebo se jen podívat na příspěvky ostatních. Dokonce se Vaše zpráva zobrazí rovnou zde dole a tak ji uvidí další návštěvníci této stránky. Takže važte ostrá slova :o) Knihu hostů lze samozřejmě použít třeba i ke komunikaci mezi běžci, ke psaní ohlasů na jednotlivé běhy atd. Prostě neváhejte a pište !
Poslední zápis do knihy
Autor: Petr
Kdy: 2017-12-07 21:14:16
E-mail: peca7@seznam.cz

Přidávám odkaz na moje fotky z běhu okolo Hostivařské přehrady a z následujícího vyhlášení...
http://www.rajce.net/a14752479
Anketa
Jak se vám líbil závod Z Dobřichovic na Šraňk 2017?
naprosto skvělý (28%)
naprosto skvělý
pěkný (18%)
pěkný
docela ušel (17%)
docela ušel
nic moc (18%)
nic moc
už mě tam nikdo neuvidí (18%)
už mě tam nikdo neuvidí
Počet hlasů: 375

Starší ankety
Odkazy
Bering na bězích do kopců Běhy mimo dráhu, cyklo a VHT - Janina stránka
Bonbon-běžecké sdružení neambiciózních běžců
www.beh.cz
optimalizace PageRank.cz
Statistika stránek
AKTUÁLNĚ
 • 13.1.2018 Zdravím všechny v novém roce a jako každý rok tu mám rozpis závodů dalšího ročníku Kopce. Letos nás čeká jubilejní 25. ročník, takže kdo odběhne 10 závodů, dostane drobný dárek na památku. V seriálu je stejných 20 závodů jako loni, vesměs v obvyklých termínech. Jedinou zásadní změna se týká závěrečného závodu, který se už nezapočítává do seriálu a po kterém následuje vyhlášení celkových výsledků. Ten se letos stěhuje z Hostivaře do Krčáku, kde proběhne pod názvem Chodovský kros. Vyhlášení pak proběhne v restauraci hotelu Globus, podrobnosti ještě upřesníme. Druhou změnou by měl být nový vzhled stránek Kopce, zřejmě v únoru, tak se pak nelekněte. Informace k jednotlivým závodům najdete v sekci ZÁVODY.

  Na většinu závodů se bude možné opět registrovat předem přes web, tak toho prosím využijte, urychlí se pak vydávání čísel na místě a ještě budete vědět, koho na závodech potkáte. Registrace budou standardně otevírány až 14 dnů před závodem, aby se někdo nenahlásil na celý rok dopředu a pak ukončil kariéru.

  Připomínám, že loni aktualizovaná pravidla najdete v sekci O SERIÁLU.

  Za Spolek KOPEC:
  Petr Schovánek

 • 8.12.2017 Fotky z běhu Okolo Hostivařské přehrady ze závěru dlouhého stoupání od Petra Pechka najdete zde.

 • 4.12.2017 Další ročník Kopce skončil, takže tu máme tradiční zhodnocení od Marušky Pštrossové a Petra Nováka:

  Příznivci a kamarádi KOPCE,

  v letošním 24. ročníku se zúčastnilo všech závodů soutěže celkem 1886 závodníků. Je to průměr 94 běžců na každém závodu. Celková účast zase o něco poklesla, rekordní účast závodníků v roce 2014 byla 105 běžců na závod.
  Nejvíce obsazeným závodem byl letos běh Lochovice – Plešivec (171 závodníků), který je kromě naší soutěže zařazen i do Českého poháru v bězích do vrchu a též Brdského běžeckého poháru. Na pomyslném druhém místě se umístil oblíbený únorový běh Na Čerčanský Chlum (153 závodníků) a třetí místo obsadil Jardův kopec s tradičně vysokou účastí (132 závodníků).

  Zcela suverénní vítězství ve svých kategorií s nejvyšším počtem bodů 150 získali:
  Hrstková Vladěna – kategorie Ž 20-34 let
  Vavrušová Helena – kategorie Ž 55 a více let
  Svoboda Jan – M 70 a více let

  Všech 20 závodů letos neodběhal nikdo, takže ušetříme „Šampáňo“ na příští výroční ročník :-).

  Jménem celého Spolku KOPEC vám přejeme hodně zdraví, štěstí a sportovních úspěchů v novém roce 2018, kdy si s vámi užijeme a doufáme pořádně oslavíme jubilejní, již 25. ročník naší soutěže.
  Jako tradičně se uvidíme na Čerčanském Chlumu 24.2.2018.


 • 4.12.2017 Výsledky závodu Okolo Hostivařské přehrady, po kterém jako obvykle následovalo vyhlášení výsledků letošního seriálu běhů do vrchu, najdete zde. Počasí bylo trochu chladnější, v noci přimrzlo, ale nefoukalo a trať byla v dobrém stavu. Škoda, že slunce vysvitlo až po závodě. Borce z kopců tentokrát vyškolil čtyřicátník Martin Frelich, v ženách byla opět jasně nejrychlejší Petra Kotlíková. Fotky z vyhlášení (včetně vyhlášení Kopce 2017) od Eleny Truhlářové najdete zde.

 • 27.11.2017 Do sekce Ke stažení vloženy celkové výsledky Kopce 2017. Červeně a modře označení závodníci, t.j. ti, kteří se umístili v kategorii do 6.místa a zároveň splnili podmínku účasti v nejméně 5 závodech, budou tradičně slavnostně vyhlášeni 2.12. po skončení Běhu okolo Hostivařské přehrady. Na tento běh i na vyhlášení v hospodě na stadionu jsou samozřejmě zváni i všichni ostatní.

 • 23.10.2017 Pokud by si běžec, který po závodě zřejmě sebekriticky odložil své černé běžecké boty Salomon, rozmyslel konec kariéry, ať volá Petra Nováka 777802099 a dostane boty zpět :-).

 • 23.10.2017 Výsledky závodu Z Dobřichovic na Šraňk vloženy do databáze a ke stažení. V poněkud sychravém podzimním počasí se na nejtěžší trať seriálu vydalo 61 běžců. Petr Pechek navzdory vlhkému listí překonal o 5 vteřin předloňský traťový rekord Martina Semeráda. Fotky od Martina Digmayera najdete zde.


 • 11.9.2017 Výsledky závodu Listonošův krpál vloženy do databáze a ke stažení. Bylo příjemné běžecké počasí, asi 18 stupňů, jasno, nefoukalo a trať byla suchá. Jenom běžců moc nepřišlo, termínová kolize s jinými závody zredukovala startovní pole na 58 lidí. Petr Pechek ohrožoval svůj vlastní 10 let starý traťový rekord, ale nakonec neúspěšně. Fotky od Eleny Truhlářové a jejího týmu ze startu najdete zde.


 • 26.8.2017 Výsledky závodu Zbraslavská Závist vloženy do databáze a ke stažení. Postupně oteplilo na cca 24 stupňů, ale v lese bylo chladněji. Po nočním dešti bylo trochu dusno, trať většinou mokrá. O zážitky se měly letos postarat sršně, jejichž hnízdo jsme narafičili hned u trati, ale nejevily o nás zájem, takže žádné vzrůšo alá Červená Hora 2014 se nekonalo. Fotky od Martina Digmayera najdete zde, Fotky od Eleny Truhlářové a jejího týmu ze startu a vyhlášení najdete zde. Video od Honzy Hostičky z vracečky v úvodním stoupání u Hálka najdete zde.


 • 23.8.2017 Vloženy propozice závodu Zbraslavská Závist. Připomínám, že start proběhne ve dvou vlnách - v 11:00 junioři, M20-39 a M40-49, v 11:05 pak všichni ostatní, tzn. zralejší muži a všechny ženy.


  Archiv zpráv© 2018