Kopec - běžecké sdružení
Běžec dne
Jan Rejmon

z klubu ŠSK Újezd nad Lesy, rok narození 1984


Nejlepší výsledky:
1999 2.místo Junioři

   Běžec dne je vybírán náhodně. Jedinou podmínkou pro výběr je umístění do 3 místa v lize, v jakémkoliv ročníku a jakékoliv kategorii. Počítá se i s aktuálním stavem ligy, stačí být tedy i průběžně do 3 místa. Historii Běžců dne za posledních 30 dní je možno si prohlédnout zde
Kniha hostů
Líbí se Vám tato stránka? Nebo naopak jste zhrozeni? Nevadí! Můžete nám zde nechat svůj názor nebo se jen podívat na příspěvky ostatních. Dokonce se Vaše zpráva zobrazí rovnou zde dole a tak ji uvidí další návštěvníci této stránky. Takže važte ostrá slova :o) Knihu hostů lze samozřejmě použít třeba i ke komunikaci mezi běžci, ke psaní ohlasů na jednotlivé běhy atd. Prostě neváhejte a pište !
Poslední zápis do knihy
Autor: Petr
Kdy: 2017-12-07 21:14:16
E-mail: peca7@seznam.cz

Přidávám odkaz na moje fotky z běhu okolo Hostivařské přehrady a z následujícího vyhlášení...
http://www.rajce.net/a14752479
Anketa
Jak se vám líbil závod Z Dobřichovic na Šraňk 2017?
naprosto skvělý (28%)
naprosto skvělý
pěkný (18%)
pěkný
docela ušel (17%)
docela ušel
nic moc (18%)
nic moc
už mě tam nikdo neuvidí (18%)
už mě tam nikdo neuvidí
Počet hlasů: 375

Starší ankety
Odkazy
Bering na bězích do kopců Běhy mimo dráhu, cyklo a VHT - Janina stránka
Bonbon-běžecké sdružení neambiciózních běžců
www.beh.cz
optimalizace PageRank.cz
Statistika stránek
Ve spolupráci s AVC ČR 1982, s Novis TK Praha, s Bonbonem Praha, s PSK Olymp a se Sokolem Senohraby pořádáme:

BĚHY DO KOPCŮ V PRAZE A OKOLÍ

25.ROČNÍK


Jestli rádi běháte v přírodě, můžete to zkusit s námi! Pořádáme pravidelně každý rok seriál běhů do vrchu v okolí Prahy, podrobné informace o nich najdete v sekci ZÁVODY.

Většina závodů má relativně lehčí profil (v průměru cca 5% soupání), tzn. nejedná se o nějaké prudké stoupání jen pro vrchaře-specialisty, ale spíš o "běhavé" závody, které zvládne každý - jen ta rychlost se liší :-).

Celý seriál závodů se snažíme dělat jako nízkorozpočtový, takže nečekejte žádné vysoké prize money a hodnotné věcné ceny, vtipného moderátora ze známé rozhlasové stanice, bohatý doprovodný program, reklamy a prodejní stánky. Zázemí závodů je zpravidla trochu limitované, často jen přírodní nebo v nějaké hospodě se zahrádkou. Na druhou stranu se snažíme držet nízké startovné, nějakou tu vodu v cíli také dostanete, díky zkušeným organizátorům se na většině závodů dočkáte i rychlého nezmatečného vyhlášení výsledků nebo tomboly a hlavně se můžete těšit na přátelskou neformální atmosféru.

Závodí se podle pravidel atletiky, specifická pravidla jsou následující:

1. Soutěží se v následujících věkových kategoriích:
junioři do 19 letjuniorky do 19 let
muži 20-39 letženy 20-34 let
muži 40-49 letženy 35-44 let
muži 50-59 letženy 45-54 let
muži 60-69 letženy 55 a více
muži 70 a více
2. Do celkového hodnocení seriálu není třeba se nijak registrovat, účastí v libovolném ze závodů seriálu jste automaticky zařazeni i do ligy.

3. O pořadí v seriálu rozhoduje součet bodů získaný za umístění v jednotlivých závodech. Body se počítají samostatně v každé kategorii a to prvních 15 míst - za 1.místo 15 bodů, za 2.místo 14 bodů atd...

4. Do celkového hodnocení se počítá maximálně 10 nejlepších výsledků každého závodníka.

5. V případě rovnosti bodů o pořadí v seriálu rozhoduje:

1) větší počet vzájemně lepších umístění
2) nejlepší individuální výsledek nebo další větší počet lepších výsledků
3) celkově vyšší počet bodů ze všech závodů (tzn. bez redukce na 10 nejlepších závodů)
4) umístění v posledním bodovaném závodě

6. V případě, že je start závodu rozdělen podle kategorií do více běhů, je závodník povinen běžet se svou kategorií. Pokud toto pravidlo poruší, bude bodově zařazen na konec své kategorie bez ohledu na dosažený čas. Toto pravidlo se uplatní i v případě tzv. předčasných startů, kdy pořadatel umožní zpravidla pomalejším běžcům startovat dříve. Výjimky z tohoto pravidla nejsou možné.

7. Závodník se musí dostavit k registraci a převzetí čísla (může být i v zastoupení) nejpozději v čase uvedeném v propozicích daného závodu (není-li uvedeno, platí čas 10 minut před startem příslušné kategorie). Při nedodržení tohoto pravidla nebude závodník připuštěn do závodu. Výjimky z tohoto pravidla nejsou možné.

8. Závodník je povinen běžet s viditelně připnutým přiděleným startovním číslem vpředu. Při nedodržení tohoto pravidla nebude závodník zařazen do výsledků. Ředitel závodu může udělit z tohoto pravidla výjimku.

9. Na některé závody je možné se předregistrovat elektronicky předem (v sekci ZÁVODY). Slouží to k urychlení registrace na místě a odhadu počtu závodníků pro organizátora. I předregistrovaný závodník se ale musí včas dostavit k převzetí čísla (viz. bod 7).

10. Poháry nebo medaile za celkové hodnocení seriálu dostanou první 3 závodníci v každé kategorii, věcné ceny budou připraveny pro prvních 6 závodníků ve všech kategoriích. Podmínkou pro udělení ceny je účast na minimálně 5-ti závodech seriálu. Věcné ceny nevyzvednuté osobně při oficiálním vyhlašování propadají do následné tomboly.

11. Vyhlášení konečného pořadí 25.ročníku seriálu Běhů do kopců v Praze a okolí se uskuteční po skončení Chodovského krosu (není součástí seriálu) v sobotu 24.11.2018


Podrobnější informace:
Jarmila Zeidlerová:  606 242 223
jarmila.zeidlerovazavináčseznam.cz
Marie Pštrossová:  775 353 727
pstrossovamzavináčemail.cz
Petr Schovánek:  602 348 817

(Slovo "z a v i n á č" v e-mailové adrese nahraďte @, je to obrana proti spamu)

© 2010 KOPEC - Běhy do kopců v Praze a okolí - Všechna práva vyhrazena
© 2018